Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

1.+ 2.kolo severočeské ligy 2013

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci 1. + 2.kolo severočeské ligy 2013

 

I. kola Severočeské oblastní ligy  pro rok 2013  (7. - 10. kategorie - KP)

Kategorie Ženy

st.č. Jméno a příjmení Ročník TJ/SK 1.sestava

Srážka

Celkem Pořadí
13. Havlová Kristýna 1989 TJ Sokol Jablonec SC 8,20 0,00 8,20 1.
3. Hanušová Kateřina 1996 GSK Ústí n.L. 8,15 0,00 8,15 2.
4. Koudelková Markéta 1991 TJ Sokol Jablonec SC 8,00 0,00 8,00 3.
5. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,65 0,00 7,65 4.
1. Ratzenbeková Anna 1996 USK Ústí n.L. 7,55 0,00 7,55 5.
8. Štolbová Kateřina 1996 TJ Sokol Jablonec SC 6,90 0,00 6,90 6.
16. Berková Šárka 1995 GSK Ústí n.L. 6,70 0,00 6,70 7.
21. Vaňková Lucie 1995 SC 80 Chomutov 6,30 0,00 6,30 8.
15. Chovancová Šárka 1997 TJ Sokol Jablonec SC 6,85 0,60 6,85 9.
7. Němečková Tereza 1995 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,15 0,00 6,15 10.
20. Leufenová Margareta 1995 GSK Ústí n.L. 5,75 0,00 5,75 11.
10. Kyselková Barbora 1994 TJ Bižuterie Jablonec 5,65 0,00 5,65 12.
17. Vávrová Iva 1992 TJ Šroubárna Žatec 4,85 0,30 4,55 13.
12. Pilařová Michaela 1995 USK Ústí n.L. 3,65 0,00 3,65 14.

 

 

 II.kolo Severočeské oblastní ligy pro rok 2013 (7. - 10.kategorie - ZP)

 

Na této stánce naleznete fotky z tohoto závodu:

http://mgzatec.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_2013_2.kolo_ligy

  

KP - III.VTp

 

III.VTp       švihadlo
1 Vokatá Agáta 02 SC Jablonec 7,35
2 Urbánková Markéta 03 TJ Šroubárna Žatec 6,9
3.-4. Brejchová Eliška 03 SC Jablonec 6,6
3.-4. Přikrylová Tereza 02 MIKA Chomutov 6,6
5 Šímová Kateřina 02 GSK Ústí nad Labem 6,55
6.-7. Hašková Klára 02 SKMG LIBEREC 6,5
6.-7. Jirků Natálie 03 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,5
8.-9. Tuláková Simona 03 SC 80 Chomutov 6,45
8.-9. Peroutková Amálie 03 SC Jablonec 6,45
10 Metálová Štěpánka 03 SC 80 Chomutov 6,35
11 Krejčí Sabina 02 GSK Ústí nad Labem 6,3
12 Končelová Adéla 02 TJ Sokol Horní Jiřetín 5,95
13 Kopecká Markéta 03 SKMG LIBEREC 5,8
14 Kupková Klára 02 SKMG LIBEREC 5,7
15 Nečasová Erika 04 GSK Ústí nad Labem 5,6
16 Rezková Kristýna Elen 03 GSK Ústí nad Labem 5,45
17 Šantorová Barbora 02 SC 80 Chomutov 5,3
18 Strnadová Victoria 03 GSK Ústí nad Labem 5,25
19 Papierová Kateřina 03 GSK Ústí nad Labem 5
20 Jeníková Barbora 03 SC Jablonec 4,65
21 Pechová Pavla 04 GSK Ústí nad Labem 4,6
22 Postlová Barbora 04 GSK Ústí nad Labem 4,25
23.-24. Lánová Kristýna 04 GSK Ústí nad Labem 4
23.-24. Engelová Eliška 03 SC 80 Chomutov 4
25.-26. Bryndová Natálie 04 GSK Ústí nad Labem 3,55
25.-26. Toropová Eliška 04 SC 80 Chomutov 3,55

 

KP - ŽENY

 

  Jména roč TJ 2.lib. srážky Celkem
1 Hanušová Kateřina 96 GSK Ústí nad Labem 8,05 0 8,05
2 Koudelková Markéta 91  SC Jablonec 7,9 0 7,9
3 Horáčková Veronika 94 Horní Jiřetín 7,65 0 7,65
4 Vávrová Iva 92 SC 80 Chomutov 7,45 0 7,45
5 Chovancová Šárka 97  SC Jablonec 7,4 0 7,4
6.-7. Vaňková Lucie 95 SC 80 Chomutov 7,3 0 7,3
6.-7. Berková Šárka 95 GSK Ústí nad Labem 7,3 0 7,3
8 Koucká Alice 96  SC Jablonec 7,25 0 7,25
9 Ratzenbeková Anna 96 USK Ústí nad Labem 7,2 0 7,2
10 Leufenová Margareta 94 GSK Ústí nad Labem 6,45 0 6,45
11 Němečková Tereza 95 Horní Jiřetín 6,25 0 6,25
12 Štolbová Kateřina 96  SC Jablonec 5,7 0 5,7
13.-14. Kyksová Lucie 95 SKMG Liberec 5,65 0 5,65
13.-14. Pilařová Michaela 95 USK Ústí nad Labem 5,65 0 5,65

 

TOPlist