Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

3. + 4.kolo severočeské ligy 2013

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci 3. + 4.kolo severočeské ligy 2013

 

 III.kolo Severočeské oblastní ligy pro rok 2013 (7. - 10.kategorie - KP)

Jablonec nad Nisou

 Ženy

st.č. Jméno a příjmení Ročník Oddíl 1.libovolná Pořadí
12. Havlová Kristýna 1989 TJ Sokol Jablonec SC 8,60 1.
2. Hanušová Kateřina 1996 GSK Ústí nad Labem 8,40 2.-3.
8. Koudelková Markéta 1991 TJ Sokol Jablonec SC 8,40 2.-3.
5. Koucká Alice 1996 TJ Sokol Jablonec SC 8,30 4.
14. Chovancová Šárka 1997 TJ Sokol Jablonec SC 8,10 5.
3. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,85 6.
7. Vávrová Iva 1992 TJ Šroubárna Žatec 7,80 7.
9. Berková Šárka 1995 GSK Ústí nad Labem 7,50 8.
4. Kyselková Barbora 1994 TJ Bižuterie Jablonec 6,75 9.
10. Pilařová Michaela 1995 USK Ústí nad Labem 5,95 10.
1. Kyksová Lucie 1995 SKMG Liberec 5,65 11.

 

 IV.kolo Severočeské oblastní ligy pro rok 2013 (7. - 10.kategorie - KP)

Liberec

III.VTp

Pořadí Jméno Ročník Oddíl Švihadlo
1. Vokatá Agáta 2002 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,40
2.-3. Koderová Nicole 2002 MIKA Chomutov 7,90
2.-3. Přikrylová Tereza 2002 MIKA Chomutov 7,90
4. Brejchová Eliška 2003 Sokol Jablonec nad Nisou SC 7,85
5. Kopecká Markéta 2003 SKMG Liberec 7,50
6. Urbánková Markéta 203 TJ Šroubárna Žatec 7,30
7. Jirků Natálie 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,05
8.-9. Tuláková Simona 2003 SC 80 Chomutov 7,00
8.-9. Peroutková Amálie 2003 Sokol Jablonec nad Nisou SC 7,00
10. Končelová Adéla 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,90
11. Metálová Štěpánka 2003 SC 80 Chomutov 6,80
12. Nečasová Erika 2003 GSK Ústí nad Labem 6,75
13. Šímová Kateřina 2003 GSK Ústí nad Labem 6,70
14.-15. Strnadová Viktorie 2003 GSK Ústí nad Labem 6,60
14.-15. Postlová Barbora 2004 GSK Ústí nad Labem 6,60
16.-17. Krejčí Sabina 2002 GSK Ústí nad Labem 6,55
16.-17. Hašková Klára 2002 SKMG Liberec 6,55
18.-19. Doubková Kateřina 2003 MIKA Chomutov 6,35
18.-19. Jeníková Barbora 2003 Sokol Jablonec nad Nisou SC 6,35
20. Vorlíková Nela 2003 TJ sokol Horní Jiřetín 6,30
21. Rezková Kristýna Elen 2003 GSK Ústí nad Labem 6,15
22.-23. Kupková Klára 2002 SKMG Liberec 6,05
22.-23. Engelová Eliška 2003 SC 80 Chomutov 6,05
24. Toropová Eliška 2004 SC 80 Chomutov 5,60
25.-26. Lánová Kristýna 2004 GSK Ústí nad Labem 5,55
25.-26. Lehmanová Anna 2003 SKMG Liberec 5,55
27. Šantorová Barbora 2002 SC 80 Chomutov 5,45
28 Mokrá Erika 2004 MG Rumburk 4,50

 

 Ženy

Pořadí Jméno Ročník Oddíl 2.lib.náčiní
1. Hanušová Kateřina 1996 GSK Ústí nad Labem 8,55
2. Havlová Kristýna 1989 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,50
3. Koudelková Markéta 1991 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,40
4.-5. Chovancová Šárka 1997 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,20
4.-5. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,20
6. Vávrová Iva 1992 TJ Šroubárna Žatec 7,90
7. Koucká Alice 1996 Sokol Jablonec nad Nisou SC 7,85
8. Berková Šárka 1995 GSK Ústí nad Labem 7,60
9. Vaňková Lucie 1995 SC 80 Chomutov 6,90
10.-11. Štolbová Kateřina 1996 SOKOL Jablonec nad Nisou SC 6,75
10.-11. Kyselková Barbora 1994 Bižuterie Jablonec nad NIsou 6,75
12. Leufenová Margareta 1995 GSK Ústí nad Labem 6,65
13. Pilařová Michaela 1995 USK Slávie Ústí nad Labem 6,45
14.-15. Ratzenbeková Anna 1996 USK Slávie Ústí nad Labem 6,25
14.-15. Kyksová Lucie 1995 SKMG Liberec 6,25
16. Benčová Kateřina 1994 SKMG Liberec 6,20

 

TOPlist