Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

III.kolo ligy‚ MDD - Chomutov

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci III.kolo ligy‚ MDD - Chomutov

 III.kolo ligy

6. kategorie - ŽENY
               
st.č. Jméno roč.nar oddíl 1.libovolná  Celkem Výsledné pořadí
známka srážky
10. Koudelková Markéta 1991 TJ Sokol Jablonec SC 8,10   8,10 1
8. Berková Šárka 1995 GSK Ústí n.L. 7,60   7,60 2
11. Kůstková Michaela 1995 GSK Ústí n.L. 7,25   7,25 3
5. Jirkovská Kristýna 1993 TJ Šroubárna Žatec 7,15   7,15 4
6. Pouzarová Adéla 1994 USK Slávie Ústí n.L. 7,10   7,10 5
4. Benčová Kateřina 1994 SKMG Liberec 6,90   6,90 6
9. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,85   6,85 7
7. Kyksová Lucie 1995 SKMG Liberec 6,15   6,15 8
1. Nováková Aneta 1991 SKMG Liberec 4,00 0,40 3,60 9
               
               
7. kategorie - I. VTp
               
st.č. Jméno roč.nar oddíl Kužele Celkem Výsledné pořadí
známka srážky
2. Chovancová Šárka 1997 TJ Sokol Jablonec SC 7,70   7,70 1
5. Ratzenbeková Anna 1996 USK Slávie Ústí n.L. 7,65   7,65 2
8. Ullrichová Erika 1997 TJ Sokol Jablonec SC 7,55   7,55 3
7. Žižková Tereza 1997 SC 80 Chomutov 7,35   7,35 4
15. Mlčochová Kristýna 1995 TJ Šroubárna Žatec 7,10   7,10 5
12. Kociánová Markéta 1997 GSK Ústí n.L. 7,05   7,05 6
6. Brabencová Sandra 1997 GSK Ústí n.L. 7,00   7,00 7
9. Čermáková Aneta 1997 SC 80 Chomutov 6,95   6,95 8
10. Korbášová Eliška 1996 TJ Šroubárna Žatec 6,75   6,75 9
3. Juračková Kateřina 1997 SC 80 Chomutov 6,50   6,50 10
4. Richterová Eva 1996 TJ Šroubárna Žatec 6,35   6,35 11
1. Králová Anna 1995 TJ Šroubárna Žatec 6,10   6,10 12

 

Závod  k  MDD

             
               
kategorie O-B        
st.č. Jméno roč.nar oddíl Bez náčiní Celkem Výsledné pořadí
známka srážky
11. Křesánková Lucie 2005 USK Slávie Ústí n.L. 8,20   8,20 1
4. Staňková Jana 2005 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,90   7,90 2
6. Albrechtová Simona 2005 TJ Šroubárna Žatec 7,70   7,70 3-4
10. Dupalová Nela 2005 GSK Ústí n.L. 7,70   7,70 3-4
1. Řízková Kateřina 2005 GSK Ústí n.L. 7,60   7,60 5
7. Kopecká Agáta 2005 SC 80 Chomutov 7,50   7,50 6
20. Savková Valerie 2005 GSK Ústí n.L. 7,45   7,45 7
8. Kotlárová Natálie 2005 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,40   7,40 8
18. Heublein Sophie 2005 SC 80 Chomutov 7,30   7,30 9
5. Kupková Veronika 2005 SKMG Liberec 7,25   7,25 10-11
15. Hajná Veronika 2005 SC 80 Chomutov 7,25   7,25 10-11
2. Nováková Julie 2005 MIKA Chomutov 7,05   7,05 12
3. Skořepová Vanessa 2005 SC 80 Chomutov 7,00   7,00 13-14
9. Srbecká Martina 2005 TJ MG Rumburk 7,00   7,00 13-14
13. Běloubková Kristýna 2005 MIKA Chomutov 6,95   6,95 15
16. Brejchová Dominika 2006 TJ Sokol Jablonec SC 6,90   6,90 16
12. Leichnerová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,65   6,65 17
17. Petrů Valerie 2006 USK Slávie Ústí n.L. 6,50   6,50 18-19
19. Kavová Karolína 2006 USK Slávie Ústí n.L. 6,50   6,50 18-19

 

I. kategorie
               
st.č. Jméno roč.nar oddíl Bez náčiní Celkem Výsledné pořadí
známka srážky
25. Hloušková Karolína 2002 TJ Sokol Jablonec SC 8,20   8,20 1
22. Sudová Daniela 2002 MIKA Chomutov 8,10   8,10 2
14. Jirků Natálie 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,00   8,00 3
23. Bűttnerová Šárka 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,90   7,90 4
11. Končelová Adéla 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,75   7,75 5
15. Gvoždiaková Michaela 2002 MIKA Chomutov 7,70   7,70 6
21. Hašková Klára 2002 SKMG Liberec 7,55   7,55 7
8. Přikrylová Tereza 2002  MIKA Chomutov 7,45   7,45 8
2. Mrákotová Pavlína 2002 TJ Sokol Jablonec SC 7,35   7,35 9
13. Musílková Eliška 2003 USK Slávie Ústí n.L. 7,25   7,25 10
1. Dvořáková Nikola 2003 USK Slávie Ústí n.L. 7,10   7,10 11-12
7. Černá Aneta 2003 TJ Šroubárna Žatec 7,10   7,10 11-12
3. Kupková Klára 2002 SKMG Liberec 7,05   7,05 13
9. Vitvarová Veronika 2002 SC 80 Chomutov 6,85   6,85 14
5. Tabarcová Barbora 2002 TJ Sokol Jablonec SC 6,80   6,80 15
19. Metálová Štěpánka 2003 SC 80 Chomutov 6,75   6,75 16
16. Tuláková Simona 2003 SC 80 Chomutov 6,65   6,65 17
18. Schovancová Lucie 2003 TJ Šroubárna Žatec 6,55   6,55 18
20. Křížová Natálie 2002 USK Slávie Ústí n.L. 6,30   6,30 19
               
      Věra Nedbálková, hlavní rozhodčí      
               

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist