Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

Oblastní přebor - Ústní nad Labem

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci Oblastní přebor - Ústní nad Labem

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Výsledková listina - Oblastní přebor KP , ZP - 5.5.2012 GSK Ústní nad Labem

Kategorie Ženy

Jméno Ročník Oddíl 1.lib 2.lib Celkem Pořadí
Havlová Kristýna 1989 TJ Sokol Jablonec n.N. ŠV 8,25 O 8,00 16,25 1.
Koudelková Markéta 1991 TJ Sokol Jablonec n.N. ŠV 7,85 O 8,30 16,15 2.
Berková Šárka 1995 GSK Ústní nad Labem ŠV 7,80 O 7,60 15,40 3.
Vaňková Lucie 1995 SC 80 Chomutov ŠV 7,80 O 7,45 15,25 4.
Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín O 7,55 K 7,70 15,25 5.
Jirkovská Kristýna 1993 TJ Šroubárna Žatec O 7,05 ST 6,50 13,55 6.
Pouzarová Adéla 1994 USK Slávie Ústní nad Labem O 6,90 M 6,45 13,35 7.
Benčová Kateřina 1994 SKMG Liberec M 6,65 K 6,35 13,00 8.
Kyksová Lucie 1995 SKMG Liberec O 6,40 M 5,60 12,00 9.

 

 

ZPMG 0.A

Jméno Ročník Oddíl Akrobacie BN Celkem Pořadí
Kotlárová Natálie 2005 Horní Jiřetín 9,10 8,45 17,55 1.
Staňková Jana 2005 Horní Jiřetín 8,70 8,15 16,85 2.
Řízková Kateřina 2005 GSK Ústní 8,10 8,65 16,75 3.
Marešová Adéla 2005 GSK Ústí 7,90 8,45 16,35 4.
Křesánková Lucie 2005 USK Ústí 8,05 8,25 16,30 5.
Kukučková Karolína 2005 GSK Ústí 8,10 8,10 16,20 6.
Nováková Justýna 2005 TJ Sokol Jablonec 7,65 7,90 15,55 7.
Albrechtová Simona 2005 TJ Šroubárna Žatec 7,80 7,55 15,35 8.
Fikarová Kateřina 2005 GSK Ústí 7,45 7,85 15,30 9.
Strnádová Barbora 2005 TJ Sokol Jablonec 7,90 7,35 15,25 10.
Richrerová Anna 2005 TJ Bižuterie Jablonec 7,20 7,95 15,15 11.
Brůhová Kateřina 2005 GSK Ústí 7,60 7,45 15,05 12.
Novotná Adéla 2005 GSK Ústí 7,35 7,20 14,55 13.
Sýkorová Viktorie 2005 MG Rumburk 6,95 7,50 14,45 14.
Kupková Veronika 2005 SKMG Liberec 6,80 7,20 14,00 15.
Chroustová Julie 2005 SKMG Liberec 6,15 6,15 12,30 16.

 

ZPMG I.

Jméno Ročník Oddíl BN Švihadlo Celkem Pořadí
Peroutková Amálie 2003 TJ Sokol Jablopnec 8,35 8,70 17,05 1.
Musílková Eliška 2003 USK Slávie 8,65 8,20 16,85 2.
Jirků Natálie 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,60 8,15 16,75 3.
Vlasáková Nela 2004 MIKA Chomutov 8,15 8,50 16,65 4.
Vorlíková Nela 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,30 8,15 16,45 5.
Lehmannová Anna 2003 SKMG Liberec 7,80 8,60 16,40 6.
Doubková Kateřina 2003 MIKA Chomutov 8,10 8,20 16,30 7.
Vojáčková Veronika 2003 USK Slávie 8,10 7,60 15,70 8.
Mokrá Erika 2004 MG Rumburk 7,60 8,00 15,60 9.
Pechová Pavla 2004 GSK Ústní 7,95 7,25 15,20 10.
Procházková Leontina 2003 MG Rumburk 7,20 7,80 15,00 11.
Vašáková Jolana 2004 SKMG Liberec 7,00 7,90 14,90 12.
Jeníková Barbora 2003 TJ Sokol Jablonec 7,10 7,75 14,85 13.
Kotroušová Anna 2004 SKMG Liberec 7,40 7,40 14,80 14.
Semerádová Eliška 2004 MG Rumburk 7,15 6,90 14,05 15.
Reicheltová Sabina 2003 SKMG Liberec 7,00 6,90 13,90 16.
Postlová Barbora 2004 GSK Ústí 6,55 6,85 13,40 17.
Papierová Kateřina 2004 GSK Ústí 7,40 5,95 13,35 18.
Lánová Kristýna 2004 GSK Ústí 6,95 6,40 13,35 19.
Kuffová Magdalena 2003 TJ Šroubárna Žatec 6,95 6,35 13,30 20.
Beránková Linda 2003 MG Rumburk 6,20 5,75 11,95 21.

 

TOPlist