Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

Oblastní přebor KP + ZP 2013 Liberec

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci Jarní závod Jablonec 2013

 

 Oblastní přebor v kombinovaném programu III. VTp, II. VTp,  I. VTp a žen  pro rok 2013

Oblastní přebor v základním programu 0. – 4. kategorie pro rok 2013

Výsledkové listiny

Kombinovaný program 

III.VTp

Pořadí Jméno Ročník TJ/SK Bez náčiní Švihadlo Celkem
1. Vokatá Agáta 2002 Sokol Jablonec n.N. SC 8,35 8,40 16,75
2. Přikrylová Tereza 2002 MIKA Chomutov 8,15 7,90 16,05
3. Koderová Nicole 2002 MIKA Chomutov 8,10 7,90 16,00
4.-5. Urbánková Markéta 2003 TJ Šroubárna Žatec 8,10 7,30 15,40
4.-5. Brejchová Eliška 2003 Sokol Jablonec n.N. SC 7,55 7,85 15,40
6. Kopecká Markéta 2003 SKMG Liberec 7,55 7,50 15,05
7. Jirků Natálie 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,65 7,05 14,70
8. Končelová Adéla 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,75 6,90 14,65
9.-10. Tuláková Simona 2003 SC 80 Chomutov 7,55 7,00 14,55
9.-10. Peroutková Amálie 2003 Sokol Jablonec n.N. SC 7,55 7,00 14,55
11. Nečasová Erika 2003 GSK Ústí nad Labem 7,75 6,75 14,50
12.-13. Kupková Klára 2002 SKMG Liberec 7,90 6,05 13,95
12.-13. Hašková Klára 2002 SKMG Liberec 7,40 6,55 13,95
14. Doubková Kateřina 2003 MIKA Chomutov 7,50 6,35 13,85
15.-16. Krejčí Simona 2002 GSK Ústí nad Labem 7,25 6,55 13,80
15.-16. Strnadová Viktoria 2003 GSK Ústí nad Labem 7,20 6,60 13,80
17. Postlová Barbora 2004 GSK Ústí nad Labem 7,10 6,60 13,70
18. Šímová Kateřina 2002 GSK Ústí nad Labem 6,90 6,70 13,60
19. Vorlíková Nela 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,25 6,30 13,55
20.-21. Rezková Kristýna Elen 2003 GSK Ústí nad Labem 7,30 6,15 13,45
20.-21. Metálová Štěpánka 2003 SC 80 Chomutov 6,65 6,80 13,45
22. Lehmanová Anna 2003 SKMG Liberec 7,15 5,55 12,70
23. Lánová Kristýna 2004 GSK Ústí nad Labem 6,95 5,55 12,50
24. Jeníková Barbora 2003 Sokol Jablonec n.N. SC 5,55 6,35 11,90
25. Engelová Eliška 2003 SC 80 Chomutov 5,50 6,05 11,55
26. Toropová Eliška 2004 SC 80 Chomutov 5,80 5,60 11,40
27. Šantorová Barbora 2002 SC 80 Chomutov 5,35 5,45 10,80
28. Mokrá Erika 2004 MG Rumburk 5,80 4,50 10,30

 

 

 Ženy

Pořadí Jméno Ročník TJ/SK 1.lib.náčiní 2.lib.náčiní Celkem
1. Hanušová Kateřina 1996 GSK Ústí nad Labem 8,70 8,55 17,25
2. Havlová Kristýna 1989 Sokol Jablonec n.N. SC 8,70 8,50 17,20
3. Koudelková Markéta 1991 Sokol Jablonec n.N. SC 8,45 8,40 16,85
4. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,10 8,20 16,30
5. Vávrová Iva 1992 TJ Šroubárna Žatec 8,05 7,90 15,95
6. Chovancová Šárka 1997 Sokol Jablonec n.N. SC 7,25 8,20 15,45
7. Berková Šárka 1995 GSK Ústí nad Labem 7,55 7,60 15,15
8. Koucká Alice 1996 Sokol Jablonec n.N. 6,80 7,85 14,65
9. Vańková Lucie 1995 SC 80 Chomutov 7,65 6,90 14,55
10. Štolbová Kateřina 1996 Sokol Jablonec n.N. SC 6,80 6,75 13,55
11. Ratzenbeková Anna 1996 USK Slávie Ústí nad Labem 7,20 6,25 13,45
12. Leufenová Margareta 1995 GSK Ústí nad Labem 6,55 6,65 13,20
13. Kyselková Barbora 1994 Bižuterie Jablonec nad Nisou 6,40 6,75 13,15
14.-15. Benčová Kateřina 1994 SKMG Liberec 6,15 6,20 12,35
14.-15. Kyksová Lucie 1995 SKMG Liberec 6,10 6,25 12,35
16. Pilařová Michaela 1995 USK Slávie Ústí nad Labem 5,45 6,45 11,90

 


Základní program

ZPMG I.kategorie

Pořadí Jméno Ročník TJ/SK Bez náčiní Švihadlo Celkem
1. Volková Natálie 2004 USK Slávie Ústí nad Labem 8,90 8,85 17,75
2. Kotlárová Natálie 2005 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,80 8,75 17,55
3. Salabová Vendula 2004 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,35 8,95 17,30
4. Baťková Tereza 2004 SKMG Liberec 8,35 8,50 16,85
5. Vrbová Lucie 2004 CMG Chemopetrol Litvínov 8,15 8,50 16,65
6.-8. Vlasáková Nela 2004 MIKA Chomutov 7,90 8,65 16,55
6.-8. Richterová Anna 2005 Bižuterie Jablonec nad Nisou 7,90 8,65 16,55
6.-8. Mouchová Karolína 2004 USK Ústí nad Labem 8,50 8,05 16,55
9.-10. Macíková Helena 2004 MIKA Chomutov 7,50 8,90 16,40
9.-10. Staňková Jana 2005 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,95 8,45 16,40
11. Kotroušová Anna 2004 SKMG Liberec 7,70 8,60 16,30
12. Buchtelová Dáša 2004 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,10 8,15 16,25
13. Hable Diana 2004 Sokol Jablonec nad Nisou SC 7,65 8,55 16,20
14. Strnádková Barbora 2005 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,05 7,90 15,95
15. Marešová Alena 2005 GSK Ústí nad Labem 7,40 8,45 15,85
16. Vodičková Kateřina 2004 CMG Chemopetrol Litvínov 7,35 8,35 15,70
17.-18. Albrechtová Simona 2005 TJ Šroubárna Žatec 7,50 8,10 15,60
17.-18. Nimcová Eliška 2004 CMG Chemopetrol Litvínov 7,40 8,20 15,60
19. Vašáková Jolana 2004 SKMG Liberec 7,40 8,15 15,55
20. Řízková Kateřina 2005 GSK Ústí nad Labem 7,30 8,15 15,45
21. Simaku Denisa 2004 SKMG Liberec 7,15 8,05 15,20
22. Kupková Veronika 2005 SKMG Liberec 7,45 7,60 15,05
23. Semerádová Eliška 2004 MG Rumburk 6,90 7,85 14,75
24. Komárková Eliška 2004 GSK Ústí nad Labem 6,85 7,65 14,50
25. Srbecká Martina 2005 MG Rumburk 6,20 7,45 13,65
26. Sýkorová Viktorie 2004 MG Rumburk 5,85 7,05 12,90
27. Bartošová Aneta 2004 TJ Šroubárna Žatec 6,00 6,30 12,30

 

ZPMG II.kategorie

Pořadí Jméno Ročník TJ/SK Švihadlo Obruč Celkem
1. Milerová Kristýna 2002 MIKA Chomutov 8,25 8,70 16,95
2. Musílková Eliška 2003 USK Slávie Ústí nad Labem 8,20 8,45 16,65
3. Gregorová Marie 2002 MIKA Chomutov 8,30 8,20 16,60
4.-5. Büttnerová Šárka 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,85 8,00 15,85
4.-5. Gvoždiaková Michaela 2002 MIKA Chomutov 7,95 7,90 15,85
6. Šimoníčková Eva 2002 MIKA Chomutov 7,70 7,80 15,50
7.-8. Kijovová Zuzana 2002 MIKA Chomutov 7,55 7,80 15,35
7.-8. Vodičková Pavla 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,25 8,10 15,35
9. Hloušková Karolína 2002 Sokol Jablonec nad Nisou SC 8,00 7,25 15,25
10. Štreblová Alisanne 2002 TJ Šroubárna Žatec 7,55 7,15 14,70
11. Hofmanová Kateřina 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,30 7,20 14,50
12. Procházková Leontina 2003 MG Rumburk 7,05 7,25 14,30
13. Kuffová Magdalena 2003 TJ Šroubárna Žatec 6,75 6,90 13,65
14. Kraheová Gabriela 2003 TJ Šroubárna Žatec 6,60 6,65 13,25
15. Beránková Linda 2003 MG Rumburk 6,35 6,45 12,80
16. Bašinová Alexandra 2002 SKMG Liberec 3,25 5,50 11,75

 

 

 

 

 

 

TOPlist