Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ ŽATEC - oddíl moderní gymnastiky

Ústecký pohár+Chomutovský pohár 2013

Vítejte na stránce mgzatec.wbs.cz v sekci Ústecký pohár 2013

 

 

28.ROČNÍK CHOMUTOVSKÉHO POHÁRU 2013

Kategorie Ženy

Pořadí Jméno Ročník Oddíl Libovolná
1. Hanušová Kateřina 1996 GSK Ústí nad Labem 8,40
2.-3. Blažková Kateřina 1990 TJ Vodní Stavby ZP 7,75
2.-3. Vávrová Iva 1992 TJ Šroubárna Žatec 7,75
4. Michelová Kristýna 1994 SKMG Slovan Plzeň 7,70
5.-6. Horáčková Veronika 1994 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,60
5.-6. Vaňková Lucie 1995 SC 80 Chomutov 7,60
7. Koucká Alice 1996 TJ Sokol Jablonec SC 7,55
8. Ratzenbeková Anna 1996 USK Slávie Ústí nad Labem 7,30
9. Chovancová Šárka 1997 TJ Sokol Jablonec SC 7,25
10. Berková Šárka 1995 GSK Ústí nad Labem 7,05
11. Riedlová Lenka 1997 GSK Ústí nad Labem 6,55
12. Horová Eliška 1997 Slavia SK Rapid Plzeň 6,20

 

 

Kategorie III.VTp

Pořadí Jméno Ročník Oddíl Švihadlo
1. Koderová Nicole 2002 MIKA Chomutov     8,10
2.-4. Přikrylová Tereza 2002 MIKA Chomutov 7,65
2.-4. Metálová Štěpánka 2003 SC 80 chomutov 7,65
2.-4. Šmejkalová Katka 2003 TJ Sokol Praha KV 7,65
5. Musílková Veronika 2002 TJ Sokol Praha KV 7,60
6.-7. Nováková Lenka 2002 SKMG Slovan Plzeň 7,55
6.-7. Svobodová Kristýna 2003 SKMG Slovan Plzeň 7,55
8. Königsmarková Justýna 2003 TJ Sokol Praha KV 7,45
9. Janochová Michaela 2002 TJ Sokol Praha KV 7,40
10.-11. Končelová Adéla 2002 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,20
10.-11. Silovská Marie 2002 Slavia SK Rapid Plzeň 7,20
12. Urbánková Markéta 2003 TJ Šroubárna Žatec 7,00
13. Doubková Kateřina 2003 MIKA Chomutov 6,75
14.-15. Rudakova Elizaveta 2002 TJ Sokol Praha KV 6,40
14.-15. Jirků Natálie 2003 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,40
16. Toropová Eliška 2004 SC 80 Chomutov 5,90
17. Engelová Eliška 2003 SC 80 Chomutov 5,45
18. Drážďanská Valerie 2004 SC 80 Chomutov 5,10

 

 

 

 

 

 

23.ROČNÍK ZÁVODU V MODERNÍ GYMNASTICE

ÚSTECKÝ POHÁR

 

 Na této stránce naleznete fotky z tohoto závodu:

http://mgzatec.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_2013_2.kolo_ligy

 

 ZPMG I.kategorie

 

ZPMG I.     BN Š Celkem
1 Volková Natálie 04 USK Ústí nad Labem 8,4 8,05 16,45
2 Kotlárová Natálie 05 TJ Sokol Horní Jiřetín 8,2 8,15 16,35
3 Baťková Tereza 04 SKMG Liberec 8,1 8,1 16,2
4 Vašáková Jolana 04 SKMG Liberec 7,95 8,2 16,15
5 Mouchová Karolína 04 USK Ústí nad Labem 7,65 8 15,65
6 Buchtelová Dáša 05 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,45 7,6 15,05
7 Vrbová Lucie 04 CMG Litvínov 7,6 7,3 14,9
8 Sigmundová Adéla 04 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,5 7 14,5
9 Řízková Kateřina 05 GSK Ústí nad Labem 7,35 7 14,35
10.-11. Marešová Alena 05 GSK Ústí nad Labem 6,85 7,15 14
10.-11. Albrechtová Simona   TJ Šroubárna Žatec 7,4 6,6 14
12 Vodičková Kateřina 04 CMG Litvínov 7,1 6,65 13,75
13 Komárová Eliška 04 GSK Ústí nad Labem 6,7 6,15 12,85
14 Nimcová Eliška 04 CMG Litvínov 7 5,65 12,65
15 Satranová Michaela 05 GSK Ústí nad Labem 6,45 6,05 12,5
16.-17. Zajícová Tereza   TJ Šroubárna Žatec 6,9 4,95 11,85
16.-17. Shelomkova Aleksandra 04 GSK Ústí nad Labem 4,7 7,15 11,85
18 Kubecová Magdalena 04 GSK Ústí nad Labem 4,45 4,75 9,2

 

KP - III.VTp

 

 

III. VTp       BN Š Výsledná
1 Plaštiaková Ema 02 VS Praha 8,3 7,7 16
2 Vokatá Agáta 02 SC Jablonec 7,9 7,35 15,25
3 Kaněvová Alexandra 03 VS Praha 8,15 7,05 15,2
4 Cibulková Anna 02 VS Praha 7,5 7,1 14,6
5 Urbánková Markéta 03 TJ Šroubárna Žatec 7,2 6,9 14,1
6 Přikrylová Tereza 02 MIKA Chomutov 7,4 6,6 14
7 Königsmarková Justýna 03 SKV PRAHA 6,9 7 13,9
8 Šmejkalová Katka 03 SKV PRAHA 7,3 6,55 13,85
9 Jirků Natálie 03 TJ Sokol Horní Jiřetín 7,3 6,5 13,8
10 Tuláková Simona 03 SC 80 Chomutov 7 6,45 13,45
11 Hašková Klára 02 SKMG LIBEREC 6,8 6,5 13,3
12 Brejchová Eliška 03 SC Jablonec 6,65 6,6 13,25
13 Šímová Kateřina 02 GSK Ústí nad Labem 6,6 6,55 13,15
14 Končelová Adéla 02 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,85 5,95 12,8
15 Kupková Klára 02 SKMG LIBEREC 7,05 5,7 12,75
16 Peroutková Amálie 03 SC Jablonec 6,25 6,45 12,7
17 Nečasová Erika 04 GSK Ústí nad Labem 7 5,6 12,6
18 Metálová Štěpánka 03 SC 80 Chomutov 6,15 6,35 12,5
19 Krejčí Sabina 02 GSK Ústí nad Labem 6 6,3 12,3
20 Kopecká Markéta 03 SKMG LIBEREC 6,3 5,8 12,1
21 Vorlíková Nela 03 TJ Sokol Horní Jiřetín 6,15 5,9 12,05
22 Strnadová Victoria 03 GSK Ústí nad Labem 6,55 5,25 11,8
23 Rezková Kristýna Elen 03 GSK Ústí nad Labem 6,3 5,45 11,75
24 Šantorová Barbora 02 SC 80 Chomutov 5,85 5,3 11,15
25 Postlová Barbora 04 GSK Ústí nad Labem 6,4 4,25 10,65
26 Pechová Pavla 04 GSK Ústí nad Labem 5,8 4,6 10,4
27 Papierová Kateřina 03 GSK Ústí nad Labem 5,05 5 10,05
28 Jeníková Barbora 03 SC Jablonec 5,25 4,65 9,9
29 Lánová Kristýna 04 GSK Ústí nad Labem 5,6 4 9,6
30 Engelová Eliška 03 SC 80 Chomutov 5,25 4 9,25
31 Toropová Eliška 04 SC 80 Chomutov 5,25 3,55 8,8
32 Bryndová Natálie 04 GSK Ústí nad Labem 4,65 3,55 8,2

 

KP - ŽENY

 

  KATEGORIE ženy     II.lib srážky I.lib. srážky Výsledná
1 Hanušová Kateřina 96 GSK Ústí nad Labem 8,05 0 8,5 0 16,55
2 Koudelková Markéta 91  SC Jablonec 7,9 0 7,7 0 15,6
3 Vávrová Iva 92 TJ Šroubárna Žatec 7,45 0 7,9 0 15,35
4 Vaňková Lucie 95 SC 80 Chomutov 7,3 0 7,7 0 15
5 Chovancová Šárka 97  SC Jablonec 7,4 0 7,1 0 14,5
6 Horáčková Veronika 94 Horní Jiřetín 7,65 0 6,55 0,3 14,2
7 Berková Šárka 95 GSK Ústí nad Labem 7,3 0 6,8 0 14,1
8 Koucká Alice 96  SC Jablonec 7,25 0 6,8 0 14,05
9 Ratzenbeková Anna 96 USK Ústí nad Labem 7,2 0 6,65 0 13,85
10 Němečková Tereza 95 Horní Jiřetín 6,25 0 5,9 0 12,15
11 Štolbová Kateřina 96  SC Jablonec 5,7 0 6 0 11,7
12 Pilařová Michaela 95 USK Ústí nad Labem 5,65 0 5,35 0 11
13 Kyksová Lucie 95 SKMG Liberec 5,65 0 3,9 0 9,55
14 Leufenová Margareta 94 GSK Ústí nad Labem 6,45 0 0 0 6,45

 

 

 

 

 

 

TOPlist